5 minuta me Eldën

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

This season is with gifts and shine. Lucky for you and your loved ones, I have curated an extra special list of skin care gift sets for the 2020 holiday season. Holidays can be a stressful time even in the most ordinary years, and with that a lot of things happen in 2020, i think there is no reason for you to spend unnecessary time (or money) worrying about finding the perfect gift for everyone on your list. So I did all the research for you and am putting all my holiday suggestions in one place.

One thing to keep in mind: Like many other things that are extraordinary right now, holiday shopping is preparing to look very different this year. Most people are ordering their gifts online and worries about shipping delays are already on the horizon, so if you see something you like, get it right away.

At www.aoos.com.al I found many gift alternatives for you and the whole family.

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

White Silk Set

7000Lek to 6300Lek (Discount code #tiranapost)

A nuk është momenti më i mirë që një mikeshe ti dhurosh një set bukurie qe asaj do i ndryshojë komplet lëkurën? Them kështu se White Silk (Link) me Acid Glikolik 9.8%, Niacinamide dhe kompleksion Spot Correct do kenë efekt zbardhues që do të reduktojë njollat ​​e errëta në fytyrë, do reduktojë pamjen e rrudhave dhe lëkurës do i rikthehet shkëlqimi.

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

Youth To The People

20,900.00Lekë /Set ne 18,810.00Lek (kodi i uljes #tiranapost)

Të gjithë duan diçka unike për lëkurën e tyre. Ndryshe nga çdo herë kjo rutinë mban vulën e Dr. Brunilda Bardhi (mjeke dermatologe pranë Venus Medical-Aesthetic & Laser Center). Shkuma pastruese ka efekt qetësues dhe antiinfiamator në lëkurë. Kremi Antiox me Vitaminë C i rikthen vitalitetin dhe shkëlqimin lëkurës. Ndërkohë qe kremi Mati Eye Care redukton rrudhat dhe fryrjen e syve me rezultate të dukshme brenda 2-3 ditëve.

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

Lifting and Anti-Age Set

8,120.00Lekë /Set ne 7,300.00Lek (kodi i uljes #tiranapost)

Kur nuk ke mundësi t`i dhurosh një takim për Botox , Lifting and Anti-Age Set (Link) është alternativë tjetër. Kremi i fytyrës me Acid Hialuronik hidraton lëkurën thellësisht dhe zvogëlon rrudhat me një efekt mbushës. Ekstrakti i farave Goji Berry dhe përbërës tjerë aktiv e bëjnë lëkurën më të ndritshme. Trajtimi për konturin e syve dhe buzëve me përmbajtje tërshëre (Avena Sativa) dhe Acid Hialuronik me peshë të lartë molekulare, relakson dhe tonifikon lëkurën, duke i dhënë një efekt lifting të menjëhershëm.

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

Night Renew Glow Kit

10,360.00Lekë /Set ne 93,240.00 Lek (kodi i uljes #tiranapost)

Night Renew Glow Kit (Link) kombinon shkencën dhe natyrën për të siguruar formula të sigurta dhe me cilësi të lartë. Jep dhuratë një lëkurë të rigjeneruar dhe të shëndetshme. Retinoli i inkapsuluar stimulon prodhimin e kolagjenit, redukton poret dhe hiperpigmentimet. Ky serum ka treguar klinikisht që redukton rrudhat deri në 50%. Nuk mbaron me kaq. Serumi me katër acide gjithashtu është provuar klinikisht se regjeneron lëkurën duke e lënë të butë dhe të ndritshme. Ky set është i gjithi për rigjenerim dhe shkëlqim. Këto festa janë fiks momenti për të dhuruar këto ndjesi

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

Collagen Protocol - Anti-Age Filler Effect Set

11,060.00 Lekë ne 9,954.00Lek (kodi i uljes #tiranapost)

Protokolli i Kolagjenit nga Korff (https://aoos.com.al/product/Collagen-Protocol---Anti-Age-Filler-Effect-Set-f9m7B ) I ka shumë të qarta indikacionet. 28-ampula tonifikuese për sytë dhe buzët të cilat reduktojnë rrudhat deri në 58.9%. Kolagjeni marin dhe niacinamide do tendosin lëkurën duke çuar dhe në reduktimin e rrudhave. Jo vetëm kaq, Collagen Age Filler specifik për zonën e syve dhe buzëve, i përbërë nga kolagjeni Marinë i hidrolizuar dhe vitaminë PP, zvogëlon rrudhat rreth syve dhe buzëve si dhe fryerjen e syve.

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

Set Micro Nourishing Cream + Eye Contour Cream

4,660.00Lekë ne 4196Lek (kodi i uljes #tiranapost)

Në setin e Micro (Link) gjen shumë përbërës të dashur për lëkurën. Micrò është një trajtim ushqyes për lëkurën me një teksturë të pasur dhe lehtësisht të përthithshme. Krem anti-rrudhe i përbërë me acid hialuronik, kompleks vitminash dhe Mikro Care Complex për fytyrën dhe zonën e syve. Hidraton dhe ushqen lëkurën në thellësi. Ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës dhe vepron në rrudhat e sapoformuara duke tonifikuar lëkurën.

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

Correctionist Rich Face Cream + Eye Cream

11,200.00Lekë /set me ulje 6,300.00Lekë /set (me kodin #tiranapost 10% ulje ekstra)

Ke një shoqe që sapo ka filluar me rrudhat e para? Ky është seti perfekt në këtë rast. KORFF - Correctionist Rich Face Cream + Eye Cream (Link) Përmban Rejuvenating Complex, një miks përbërësish aktive të cilët minimizojne rrudhat, ndalojnë plakjen e lëkurës, kthejn elasticitetin. Lëkura është më tonike dhe me shkëlqim. Përmban gjithashtu vaj Macadamia dhe vaj Argani të cilët janë 2 hidratues të mirë. Përzierja e dyllërave bimore zbusin dhe ushqejnë lëkurën.

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

Lift Integral Anti-Aging

19,800.00Lekë /Set ne 9,100.00Lekë /Set

Bazuar në metodat estetike të injeksionit dhe lifting (Link). Lift Integral Sculpting Cream nga Lierac është formuluar me principe aktive nga më të miret te shkences dhe natyres. Ka efekt tërheqës të lëkurës. Përmban ekstrakt mahogany dhe ekstrakt tulipani të purpurt (lejla), Hyalu-3, koncentrat anti-plakje, vaj të luleve Tiare me veti hidratuese. Kjo është një formulë inovative e cila bën kombinimin e dy polimereve natyrale që formojnë një film në sipërfaqen e lëkurës për një efekt lifting të menjëhershëm. Konturi i fytyrës është menjëherë i ridizenjuar, rikthen volum të fytyrës dhe korrigjon rrudhat. Pas disa javësh përdorim fytyra është e ridizenjuar. Seti për më tepër përmban dhe maskën hidratuese bashkë me kremin e syve. Efekt lifting, anti rrudhë, hidratues për lëkurën në një set.

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

Easy Glowing Set

2,740.00Lekë 2466Lek (kodi i uljes #tiranapost)

A ke një një shok/shoqe që gjithmonë ankohet për pamjen e poreve?

Ky set i avancuar i 2 maskave për poret ndihmon në pastrimin e lëkurës dhe përmirësimin e shfaqjes së poreve. Seti përmban dy nga maskat më të preferuara të GlamGlow (Supermud) i cili është një trajtim i avancuar pastrues që funksionon për të luftuar papërsosmëritë e lëkurës, bllokimet dhe poret e bllokuara. Nuk mbaron me kaq trajtimi i lëkurës, por Instamud është maska qe redukton poret dhe rregullon tonin e lëkurës, duke e lënë atë të butë në vetëm 60 sekonda.

10 ideas to buy end-of-year gifts in the same place

Set Multirepair Serum + Multirepair Nutri Repair Cream

8,400.00Lekë

One of Rilastil's most beloved serums this winter comes with the cream ( link ). Hyaluronic acid has great filler effect on the skin but there is something more here. Detox complex with repairing and anti-oxidant effect fights gray skin tones caused by smog. Not forgetting that the presence of Mandelic Acid stimulates cell regeneration.